Pestinhaltijat




SPOL-edustajat

Lisa Holopainen, spol@stimulus.fi

Rami Radwan, spol@stimulus.fi


KePsyn opiskelijajäsenet

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen@student.jyu.fi

Markus Ilkka, markus.a.j.ilkka@student.jyu.fi (varajäsen)

Sonja Eneh, sonja.a.eneh@student.jyu.fi (varajäsen)

Heidi Luoma, heidi.m.j.luoma@student.jyu.fi (varajäsen)



Opetuksen kehittämisen työryhmän (OKT) opiskelijajäsenet

Heidi Luoma, heidi.m.j.luoma@student.jyu.fi

Joonas Heinonen, jooheino@student.jyu.fi

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen@student.jyu.fi


Tiedekuntaneuvoston opiskelijajäsen

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen@student.jyu.fi

Tiina Autio, tiina.k.autio@student.jyu.fi



Sosiaalipoliittinen vastaava

Paikka auki, lisätietoja pj@stimulus.fi


Kehitysyhteistyövastaava

Veera Nieminen, veemonni@student.jyu.fi


Ympäristövastaava

Elina Yli-Nikkola, ymparisto@stimulus.fi


PSV-vastaava

Emmi Takko, emmi.takko@hotmail.com



Ekskursiovastaava

Aino Pirkkala, aino.l.e.pirkkala@student.jyu.fi



KV-vastaavat

Katja Mankinen, katja.m.mankinen@student.jyu.fi

Toinen paikka vapaana, lisätietoja pj@stimulus.fi



Ruokavastaavat

Laura Seppälä, laura.l.seppala@student.jyu.fi

Linnea Matikainen, linnea.v.matikainen@student.jyu.fi



Ärsykkeen päätoimittaja

Antti Päivinen, arsyke@stimulus.fi

Graafinen suunnittelija

Pinja-Roosa Laaksoviita, pinja-roosa.j.laaksoviita@student.jyu.fi



Kehityspsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Eveliina Karhu, karhu.eveliina@gmail.com

Terhi Ala-Keturi, terhi.k.ala-keturi@student.jyu.fi


Kliinisen sektorin opiskelijaedustajat

Anna Takkunen, anna.s.i.takkunen@student.jyu.fi

Anni Orama, anni.l.orama@student.jyu.fi

Kristiina Mikkonen, e.kristiina.mikkonen@student.jyu.fi

Miki Mäenpää, miki.m.maenpaa@student.jyu.fi

Olga Iltanen, olga.iltanen@hotmail.com


Neuropsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Joonas Heinonen, jooheino@student.jyu.fi

Viola Saukkoriipi, viola.e.a.saukkoriipi@student.jyu.fi

Iida Honkavaara, iielhonk@student.jyu.fi

Terhi Nuutinen, terhinuutinen@hotmail.fi


Persoonallisuus- ja työpsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Joel Jormakka, joel.s.jormakka@student.jyu.fi

Veli-Matti Perttula, veli-matti.m.perttula@student.jyu.fi


KV-sektorin opiskelijaedustajat

Emmi Arponen, emanarpo@student.jyu.fi

Liisa Kortelainen, liisa.e.kortelainen@student.jyu.fi


Metodiopintojen työryhmän opiskelijaedustajat

Iina Lehikoinen, iina.e.lehikoinen@student.jyu.fi

Markus Ilkka, markus.a.j.ilkka@student.jyu.fi



Toiminnantarkastajat 2017

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen@student.jyu.fi

Rami Radwan, rami.e.radwan@student.jyu.fi


Toiminnantarkastajat 2018

Marika Jokinen, majajoki@student.jyu.fi

Tiina Autio, tiina.k.autio@student.jyu.fi




Tapahtumajaosto



Bilevastaava

Noora Riikonen, noora.e.riikonen@student.jyu.fi


3miot-vastaava

Elina Jäntti, 3miot@stimulus.fi


Saunavastaava

Roosa Melina Di Baldo, roosa.m.a.dibaldo@student.jyu.fi



Stimpan Shoutbox!

Nimi:
Viesti:


Stimppagram






Yhteistyössä: