Pestinhaltijat





Toimarit tiimeittäin


Stimuluksen toimihenkilöt on lajiteltu hallituksen jäsenten ylläpitämiin toimaritiimeihin. Tiimin jäsenet tekevät keskenään yhteistyötä ja jokaiselle tiimille on olemassa oma Telegram-ryhmänsä. Listaus päivitetty viimeksi syyskuussa 2022.


Edustus / puheenjohtaja


KePsyn opiskelijaedustajat

  • Mira Jääskeläinen, mira.n.jaaskelainen@student.jyu.fi
  • Anni Sahlström, anni.k.sahlstrom@student.jyu.fi (varalla)

Tiedekuntaneuvoston opiskelijajäsen

  • Juhani Ikäläinen, juhani.f.o.ikalainen@student.jyu.fi
  • Paula Kiviharju, kivipasu@student.jyu.fi
  • Asta Laurikainen, asta.a.o.laurikainen@student.jyu.fi (varalla)
  • Saara Tuominen, saara.m.tuominen@student.jyu.fi (varalla)


Jäsenet / varapuheenjohtaja


SPOL-edustajat

  • Sannimaari Paavola, sapaavol@student.jyu.fi
  • Maria Lampilahti, maria.m.l.lampilahti@student.jyu.fi

Edunvalvonta / koulutuspoliittinen vastaava


Sosiaalipoliittinen vastaava

  • Anni Sahlström, sopo@stimulus.fi

Kehitys- ja työpsykologian kehittämissektorin opiskelijaedustajat

  • Hanna Häkkinen, hanna.j.hakkinen@student.jyu.fi
  • Paula Kiviharju, kivipasu@student.jyu.fi
  • Asta Laurikainen, asta.a.o.laurikainen@student.jyu.fi
  • Paikka auki

Kliinisen psykologian kehittämissektorin opiskelijaedustajat

  • Leo Litja, leo.v.litja(at)student.jyu.fi
  • Milja Halmesaari, milja.m.halmesaari@student.jyu.fi
  • Benjamin Salin, benjamin.v.salin@student.jyu.fi
  • Tuomas Laurio, tuomas.j.laurio@gstudent.jyu.fi

Neuropsykologian kehittämissektorin opiskelijaedustajat

  • Sunna Länsman, sumakarj(at)student.jyu.fi
  • Vilma Koskela, vilma.s.koskela@student.jyu.fi
  • Joonas Lähteenmäki, joomikla@student.jyu.fi
  • Kai Stenius, stenkais@student.jyu.fi

Hyvinvointi / kulttuuri- ja liikuntavastaava


Kehitysyhteistyövastaava

  • -

Ympäristövastaava

  • -


Koulutus / koulutusvastaava


Ekskursiovastaava

  • Benjamin Salin, benjamin.v.salin@student.jyu.fi

Tiedotus / tiedotusvastaava


Graafikko

  • Miila Sillgren, miaielpa(at)student.jyu.fi

TikTok-vastaava

  • Florence Eneh, florence.c.eneh@student.jyu.fi

Ärsykkeen päätoimittaja

  • Ilkka Pöyhönen, ilkka.t.poyhonen@student.jyu.fi


Yritystiimi / yrityssuhdevastaavat


Haalarimerkkivastaava

  • Jarkko Rahja, jarkko.h.rahja@student.jyu.fi


Hallinto / taloudenhoitaja ja sihteeri


Toiminnantarkastajat 2021

  • Mira Jääskeläinen, mira.n.jaaskelainen@student.jyu.fi
  • Nea Hannula, nea.h.hannula@student.jyu.fi


Ruokavastaavat

  • Jenna Kokkonen, jenna.s.kokkonen@student.jyu.fi
  • Sanni Jetsonen, sanni.k.jetsonen@student.jyu.fi


Tapahtumat / tapahtumavastaavat


Tapahtumajaosto

  • Emilia Kokko, emilia.j.kokko@student.jyu.fi
  • Roosa Niskanen, rooniska@student.jyu.fi

3miot-vastaava

  • Emma Mäkelä, 3miot(at)stimulus.fi

KV-vastaavat

  • Volkan Topal, volkan.a.topal(at)student.jyu.fi