Pestinhaltijat




SPOL-edustajat

Tiina Autio, tiina.k.autio(at)student.jyu.fi

Annamari Järviniemi, akjarvin(at)student.jyu.fi


Janette Ojaniemi, EFPSA-edustaja, efpsafinland(at)gmail.com


KePsyn opiskelijajäsenet

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen(at)student.jyu.fi

Annamari Järviniemi, annamari.jarviniemi(at)gmail.com (varajäsen)



Opetuksen kehittämisen työryhmän (OKT) opiskelijajäsenet

Tiina Autio, tiina.k.autio(at)student.jyu.fi

Joonas Heinonen, jooheino(at)student.jyu.fi

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen(at)student.jyu.fi


Tiedekuntaneuvoston opiskelijajäsen

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen(at)student.jyu.fi

Tiina Autio, tiina.k.autio(at)student.jyu.fi



Sosiaalipoliittinen vastaava

Niina Maaskola, niina.k.maaskola(at)student.jyu.fi


Kehitysyhteistyövastaava

1 paikka vapaana, lisätietoja edelliseltä vastaavalta Veera Niemiseltä


Ympäristövastaava

Sonja Palmo, sonja.h.m.palmo@student.jyu.fi


PSV-vastaava

1 paikka vapaana, lisätietoja edelliseltä vastaavalta Emmi Takolta



Ekskursiovastaava

Jenna Rintaluoma, jenna.s.rintaluoma@student.jyu.fi



KV-vastaavat

Riikka Ingerö, riikka.p.ingero@student.jyu.fi

Sini Seivo, sini.s.seivo@student.jyu.fi



Ruokavastaavat

Erika Saarinen, erika.e.k.saarinen@student.jyu.fi

1 paikka vapaana



Ärsykkeen päätoimittaja

Tiina Autio, tiina.k.autio@student.jyu.fi



Graafinen suunnittelija

Fanny Lepistö



Kehityspsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Oona Heino, oona.e.heino@student.jyu.fi


Kliinisen sektorin opiskelijaedustajat

Anna Takkunen, anna.s.i.takkunen@student.jyu.fi

Annika Gaiani, annika.v.gaiani(at)student.jyu.fi

Anni Orama, anni.l.orama(at)student.jyu.fi

Katja Thitz, katja.thitz94(at)gmail.com

Olga Iltanen, olga.iltanen(at)hotmail.com


Neuropsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Taru Kinnunen, takinnun(at)student.jyu.fi

Markus Sääskilahti, markus.a.saaskilahti@student.jyu.fi

Laura Seppälä, laura.l.seppala@student.jyu.fi

1 paikka vapaana


Persoonallisuus- ja työpsykologian sektorin opiskelijaedustajat

Joel Jormakka, joel.s.jormakka(at)student.jyu.fi

1 paikka vapaana


KV-sektorin opiskelijaedustajat

Emmi Arponen, emanarpo@student.jyu.fi

Liisa Kortelainen, liisa.e.kortelainen(at)student.jyu.fi


Metodiopintojen työryhmän opiskelijaedustajat

Iina Lehikoinen, iina.e.lehikoinen(at)student.jyu.fi

1 paikka vapaana



Toiminnantarkastajat 2017

Lisa Holopainen, lisa.l.a.holopainen(at)student.jyu.fi

Rami Radwan, rami.e.radwan(at)student.jyu.fi


Toiminnantarkastajat 2018

Marika Jokinen, majajoki(at)student.jyu.fi

Tiina Autio, tiina.k.autio(at)student.jyu.fi




Tapahtumajaosto



Bilevastaava

Noora Riikonen, noora.e.riikonen(at)student.jyu.fi


3miot-vastaava

Zaida Montin, montzrxz@student.jyu.fi


Saunavastaava

Aino Pirkkala, aino.l.e.pirkkala@student.jyu.fi